HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ağustos 2016 Pazar

Başakşehir 3. hazırlık maçında da umut vermeye devam etti.

Başakşehir 3. hazırlık maçında da umut vermeye devam etti.
1. Amatör ligin yeni takımlarından Başakşehir Spor Kulübü 3.hazırlık maçında İkitelli ile karşı karşıya geldi. Karşılaşma her iki yarıda atılan 2 şer golle 2-2 sona erdi.


İkitelli her iki devreyideayrı ayrı kadrolarlaoynarken, ağırlıklı olarak genç oyunculardan kurulu Başakşehir Spor'da sakatlıkları sebebi ile takımda yerlerini alamayan Kaptan Deha Erdi ve Ali'nin eksikleri kendini hissettirdi.
Karşılaşmada ilk yarıda etkili biroyun ortaya koyan Başakşehir MahirveAhmet'in golleri ile devreye2-0 önde girdi.
İkinci yarı İkitelli kontrolü eline geçirdi ve 85. ve 90+4.dakikalarda bulduğu gollerle skoru eşitlemeyi başardı.

Başakşehir Teknik Direktörü Ünal Özbey "Her iki takım oyuncularını da ortaya koydukları güzel futbol için kutluyorum. Dostça geçen birmaç oldu. eksiklerimizi gördük. Önümüzde daha zamanımız var. Lige kadar daha iyi birduruma geleceğiz." dedi.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.