HAZIRLIK MAÇLARI

29 Ağustos 2016 Pazartesi

Ataşehir Çamolukspor Yeldeğirmenispor ile 1-1 berabere kaldı:

Ataşehir Çamolukspor Yeldeğirmenispor ile 1-1 berabere kaldı;
Yeni sezonda Bölgesel amatör Ligde mücadele edecek olan ataşehir çamoluk spor, SüperAmatörligin yeni ekiplerinden Yeldeğirmeni Spor ile Başıbüyük Stadı'nda hazırlık maçında karşılaştı.


Saha: Başıbüyük
Ataşehir Çamolukspor: Ahmet, Ferhat, Furkan, İdris, Emrehan, Ömer, Enes, Cihan, Görkem, Mert, Erdal
Yel değirmeni: Aziz, Yusuf, Yavuz, Semih, Mahir, Safa, Sinan, Adnan, Erman, Ozan, Hilmi
Goller: Emirhan( Ataşehir Çamolukspor), Ozan( Yel değirmeni)


2016-17 sezonunda Bölgesel Amatör ligde mücadele edecek olan Ataşehir Çamolukspor Başıbüyük stadında oynadığı Yeldeğirmenispor maçında Sağ bek Ferhat’ın yaptığı asist ile Emirhan’ın attığı gol ile 1-0 Öne geçti.
Maçın ilerleyen dakikalarında Yeldeğirmenispor Ozan’ın attığı gol ile karşılık verdi ve skor 1-1 oldu.
Maçta başka gol olmayınca da takımlar sahadan 1-1 berabere ayrıldılar.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.