HAZIRLIK MAÇLARI

4 Ağustos 2016 Perşembe

Amatör Takımlarımızın dikkatineBaşlayacak olan 2016-2017 futbol sezonunun spor camiamıza hayırlı olmasını temenni ederken, tüm takımlarımıza başarılar dilerim.

Her sezon kitapçığımızın zamanındaçıkmasına özen gösteren Amatör Kurulumuz, Milli Takımımızın AvrupaŞampiyonasına katılmasından ve ülkemizin yaşamış olduğu üzücü olaylardan dolayı08.01.2016 tarihinde internette yayınlanarak yeni sezona başlamış bulunuyoruz.
Her şeye rağmen çalışmalarımızı sürdürerek yeni sezonun daha sağlıklı ve kulüplerimizin mağduriyetlerini giderici düşünceleri hayata geçirebilmek maksadı ile

a)     Transfer bedellerinden 50,00 TL daha indirim yapılması ile geçmişte 750,00 TL olan transfer bedeli önce 50,00 TL daha sonra 150,00 TLve bu günde 50,00 TL olmak üzere 500,00 TL’ye indirilmiştir.
b)    Gençlerimize önem vererek geçen sezon iki yaşı küçük sporcunun18 kişilik kadroda yazılması zorunlu olup oynatma mecburiyeti yoktu. Bu sezon 9kişilik kadro ile dahi sahaya çıkacak takım bir yaşı küçük futbolcuyu oynatmak zorunda olmasını yasal olarak sağlanmıştır.
c)     Müsabakalarda aldığımız şikâyetlerle sahte futbolcuoynatılmasına mani olabilmek için maç öncesi lisans kontrol mecburiyetigetirilmiştir.
d)    İkinci amatör kümelerde, tamamı yaşı büyük futbolcularoynarken bu sezon en fazla dokuz yaşı büyük futbolcular oynayıp, diğerleri genç futbolculardan oluşturulması zorunlu hale gelmiştir.
e)     Müsabakalarda yer alacak kadro listelerinde itirazetme hakkı tanınarak imza hanesi açılmıştır.
f)    Müsabakalarda herhangi bir sebeple olumsuz hadiseleresebep olan takımlarımız, AFDK kararlarına göre ceza alacakları gibitekerrürleri halinde bulunduğu ligden ihraç olmalarına sebebiyet vereceklerdir.

Değerli Arkadaşlar;
Ülkemizin içinde bulunduğu üzücüolaylar neticesi Türk insanı bütünleşerek Demokrasimize sahip çıkmanın enönemli mücadelesini vermektedir.
Yakaladığımız bu fırsatı sporyöneticileri olarak iyi değerlendirip maçlarımızda kardeşliği, dostluğu öneçıkartarak gençlerimize, sporcularımıza, taraftarlarımıza bu anlayıştaolmalarını anlatarak sporun birleştirici, bütünleştirici bir etkinlik olduğunuvurgulayabiliriz.
Bütün bunlara imkan sağlanması içinsorunlarınızı bilen Yönetim Kurulumuz, çalışmalarına ve Yöneticilerimize,takımlarımıza, antrenörlerimize, hakemlerimize, saha komiserlerimize ve de tümspor severlere başarılar dileriz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.