HAZIRLIK MAÇLARI

4 Ağustos 2016 Perşembe

AliTayfunAkbey'de hedef bol gollü bir sezon ve şampiyonlukBölgesel Amatör Lig Tekirdağ temsilcilerinden Çorluspor1947 takımının golcü futbolcusu yeni sezonda bol gol atarak çift hanelere ulaşmak istediğini belirtti.
Her santrafor gibi benimde amacım bol gol atarak başarılı bir sezon geçirmek.Esas hedefim atacağım gollerle takımımı şampiyonluğa taşımak olacaktır.Bölgesel Amatör Lig golcüleri kıstas alındığında kontenjan olmayıp en çok gol atan oyuncular arasında çok önemli bir kariyere sahip 1990 doğumlu futbolcu 59 Bal Ligi müsabakasına çıkmış ve 32 gol kaydına erişmiştir.Özellikle Düzcespor takımının 3.Ligeçıkmasına çok önemli pay sahibi olan başarılı golcü bu sezon gol kralı ve 3.Lig hedeflerini gerçekleştirmek istiyorum dedi.Amatorun Dunyasi ekibi olarak AliTayfunAkbey'e başarılı bir sezon diliyoruz.

Maç KategorisiToplam MaçToplam Gol
U21 Ligi74
Türkiye Kupası31
TFF 3. Lig101
DSGL227
BAL Ligi5932

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.