HAZIRLIK MAÇLARI

15 Ağustos 2016 Pazartesi

Aksaray Spor'da Hedef Süper Amatör Lig

Aksaray Spor'da Hedef Süper Amatör LigYeni Sezona Süper Amatör Lig'e çıkma parolasıyla hazırlanan Aksarayspor çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Sarı Siyahlı ekip Mimar Sinan Stadyumu'nda teknik direktör  Muzaffer Yazıcı ve ve antrenör Erhan Kaya gerçekleştirilen son antrenmanda yeni sezon hazırlıklarını sürdüren a açıklamalarda bulunan Futbol Şube Sorumlusu,  Fuat Cevahir yeni sezona çok iyi hazırlandıklarını söyleyerek "Antrenmanlarda futbolcularımızın istekli ve hırslı olmaları bizleri sevindiriyor dedi.

Haber Ve Fotoğraf:Aykut PEHLİVAN


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.