HAZIRLIK MAÇLARI

23 Ağustos 2016 Salı

2016/2017 Sezonu Süper Amatör Lig Tertip Komitesi Belli Oldu.

2016/2017 Sezonu Süper Amatör Lig Tertip Komitesi Belli Oldu.
Dün gerçekleşen SüperAmatör Lig kura çekimi sırasında kuraya katılan kulüpler tarafından oylama ile yeni sezonda Süper Amatör ligde görev alacak tertip komitesi belli oldu.

Silivri, Avrupa ve Anadolu bölgelerinden bir asil bir yedek üye olarak seçilen Süper Amatör Lig Tertip Komitesi üyeleri oylama sonrasında şöyle gerçekleşti.
Silivri / Çatalca / B.Çekmece Bölgesi
ASİL : Ali Açıkgöz YEDEK : Cemal Tilbaç

Avrupa Yakası
ASİL : Mazhar Uzun YEDEK : Hasan Şeker

Anadolu Yakası 
ASİL : Lokman Karaman YEDEK : Osman Enür

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.