HAZIRLIK MAÇLARI

5 Temmuz 2016 Salı

Yeni Levent Konaklar, Genç Kaleci İle Yeniden Anlaştı.


Yeni Levent Konaklar, Genç Kaleci İle Yeniden Anlaştı.
Beşiktaş ilçesinin 1. Amatör ligdeki temsilcisi Yeni levent Konaklar, geçen sezon Gazi mahallesinden kadrosuna kattığı 1997 doğumlu genç kaleci Ömer Faruk Kılınç ile yeni sezonda da anlaştı.


Futbola Gazi Mahallesinde başlayan genç kaleci geçen sezon başında Yeni Levent Konaklar takımı ile anlaşma sağlamıştı. 2016-2017 sezonunda da takımda kalan genç oyuncu "bu sezon takımı Süper Amatör Lige çıkartmak için çalışacağız. Çok tecrübeli bir kadromuz var ve adeta aile gibiyiz. Bu sezon hedefimize ulaşacağız." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.