HAZIRLIK MAÇLARI

12 Temmuz 2016 Salı

Yeldeğirmeni Spor'da Bomba Transfer

Yeldeğirmeni Spor'da Bomba Transfer.
Kadıköy Temsilcisi Ersan Günkaya'yı Kadrosuna Kattı.
Kadıköy ilçesinin Süper amatör Lig'deki temsilcisi Yeldeğirmeni Spor, dış transferde ikinci imzayı 23 yaşındaki ortasaha ve önlibero mevkiilerinde oynayan Ersan Günkaya ile attı, 

Süper Amatör Lig'de çok tecrübeli bir isim olan Ersan Günkaya her transfer dönemininde gözde ismleri arsında yer aldı. Son 6 sezondur aralıksız İstanbul Süper Amatör Ligde mücadele eden ve genç yaşına rağmen tecrübesi ile dikkat çeken ortasaha oyuncusu, kariyeri boyunca sırasıyla Feneryolu, Dikilitaş, Selimiye, Özkaracaahmet, Büyükkılıçspor, Hadımköy, Rami ve Selimpaşa formalarını giydi. Formasını giydiği bu önemli kulüplerde gösterdiği performans ile takımlarına büyük katkı sağladı. Yeldeğirmeni Spor'un  Teknik direktörü Tansu Açabey'in yakından tanıdığı ve takip ettiği ancak ilk defa beraber çalışma fırsatı bulacağı Ersan Günkaya yeni sezonda Yeldeğirmeni Spor'un başarısı için ter dökecek. Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.