HAZIRLIK MAÇLARI

21 Temmuz 2016 Perşembe

YAHYA KEMAL SEZONA START VERDİ...

Geçen sezon 1.Amatör Küme'de mücadele eden ve müthiş bir çıkış sergileyen Yahya Kemal bu sene flaş transferleriyle Süper Amatör Küme'de adından sıkça söz ettireceğe benziyor.

Sezona sıkı çalışmalarla başlayıp,akabinde kamp dönemi geçirecek olan ekipte; başta Yahya Kemal Klüp başkanı Şefik Kadoğulu, klüp müdürü Hüseyin Calay, idari menejer İsmail Şahin ve Alparslan,diğer yöneticilerin yanında,teknik ekip Metin Boğa,Erdinç Ertürk,Eyüp Akın ve futbolcular hazır olarak yeni sezona merhaba dedi.Biz de yeni sezonda Yahya Kemal'e başarılar dileriz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.