HAZIRLIK MAÇLARI

26 Temmuz 2016 Salı

Sultangazispor sahaya indiBölgesel Amatör Lig temsilcileirmizden Sultangazispor takımı bu gün sahaya indi ve hazırlıklara başladı.
Bu sezon hedefi 3.Lig olarak belirleyen Sultangazispor takımında sahaya ilk ayak basmanın verdiği mutluluk ve heyecan yüzlerden okunuyordu.Geçtiğimiz sezon şanssız bir şekilde 3.Lig kapısından dönen Sultangazispor takımı bu sezon taraftarın ve camianın sabırsızlıkla beklediği profesyonelliği kendilerine hediye etmek istiyor.Bu doğrultuda birçok kaliteli sporcu kadroya katıldı.Sultangazispor takımı taraftarı da takımlarını desteklemek için Lig'in başlamasını sabırsızlıkla bekliyor.Kulüp Başkanı Nevzat Yılmaz Amatorun Dunyasi ekibine yaptığı açıklamada 3.Lig'den başka düşüncemiz yok.


Geçtiğimiz sene şanssız bir şekilde kaçan fırsatlardan sonra camia ve taraftarımızı 3.Lig'in dışında hiçbir sonuç mutlu etmez.Bunun bilincindeyiz.Transferlerimizi ona göre yaptık.Birbirinden önemli isimleri kadromuza kattık.Artık top Teknik heyetimizde dedi.Teknik Kurmaylar Alaeddin Çepeloğlu ve Erdoğan Eryılmaz takımın başarılı bir sezon geçirmesi ve 3.Lig rüyasını gerçekleştirmek için gece gündüz çalışacaklarının altını çizdi.Amatorun Dunyasi ekibi olarak Sultangazispor takımına verimli bir hazırlık evresi diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.