HAZIRLIK MAÇLARI

1 Temmuz 2016 Cuma

Sabri Durmuş'un Babalık Sevinci.

Sabri Durmuş'un Babalık Sevinci.
İstanbul'un Bölgesel Amatör Ligdeki temsilcilerinden Çengelköy Futbol Yatırımları Aş'nin alt yapı teknik sorumlusu Sabri Durmuş bugün akşam saatlerinde ilk kez babalık sevincini yaşadı.
Sabri ve Çiğdem Durmuş çiftinin bugün akşam saatler,nde bir kız çocuğu dünyaya geldi. 
Amatörün Dünyası ekibi olarak Eda adını verdikleri kız çocukları ile Durmuş ailesine sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.