HAZIRLIK MAÇLARI

26 Temmuz 2016 Salı

Plaj Futbolu Ligi'nde Samsun etabı tamamlandı


2016 TFF Plaj Futbolu Ligi'nin ikinci etabı 19 Mayıs Belediyesi ile Türkiye Futbol Federasyonu'nun işbirliği içerisinde 23-24 Temmuz tarihleri arasında Samsun'da gerçekleştirildi. Oynanan müsabakalar sonucunda 19 Mayıs Belediyespor etap şampiyonluğunu elde ederek finallerde mücadele etme hakkını elde etti.

23 Temmuz
16:00    Yarı Final 1         Karşıyaka Mahallesi Spor - Bafra Hacınabi Spor (7-8)
17:30    Yarı Final 2         19 Mayıs Bld. Spor - Atakum Gençlik Spor (7-2)
24 Temmuz
16:00    3.Lük Maçı         Karşıyaka Mahallesi Spor - Atakum Gençlik Spor (7-4)
17:30    Final                     Bafra Hacınabi Spor - 19 Mayıs Bld. Spor (5-10)

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.