HAZIRLIK MAÇLARI

28 Temmuz 2016 Perşembe

Paşabahçespor'da şok ayrılıkSüper Amatör Lig temsilcilerimizden Paşabahçespor takımında şok ayrılık.Geçtiğimiz sezon attığı birbirinden güzel goller neticesinde birçok takımın transfer listesinde yer alan
Serkan Avşar geçtiğimiz günlerde kırmızı yeşilli takım ile anlaşmıştı.Bu gün iki tarafın karşılıklı görüşme tecrübeli sonrasında ayrıldığı haberi spor kamuoyununa düşünce bomba etkisi yarattı.


Tecrübeli futbolcu hedefi olan takımlardan gelen teklifleri ciddi olarak değerlendireceğini söyledi.Amatorun Dunyasi ekibi olarak bu ayrılığın her iki taraf için hayırlı olmasını diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.