HAZIRLIK MAÇLARI

26 Temmuz 2016 Salı

Kuştepespor start verdi
Süper Amatör Lig temsilcilerimizden Kuştepespor takımı bu gün top başı yaptı ve hazırlıklarına başladı.
Bu sezon 50.Yılını kutlayacak olan siyah kırmızılı takım mutlak Bal Lig parolası ile yola çıktı.Yaptığı flaş transferlerledikkat çeken Şişli temsilcisi geçtiğimiz sezon ki iskelet kadroyuda koruyarak güçlü bir kadro oluşturdu.Kuştepespor taraftarını ve camiamızı Bal Ligi ile onurlandırmak istiyoruz diyen Kulüp Başkanı Hasan Özdemir en büyük güvencemiz vefakar taraftarımız dedi.


Geçtiğimiz sezondan kadroda kalan sporculara son derece tittizlikle seçilmiş transferleri eklediklerinin altını çizen Hasan Özdemir Başkan şimdiden Süper Amatör Ligde mücadele edecek takımlara başarılar diliyoruz dedi.Teknik Direktör Uğur Demirtaş taraftarlarımız bizimle gurur duysunlar istiyoruz.Bu özel sezonda onlara şampiyonluk ve Bal Ligi hediye etmek için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz merak etmesinler dedi.


Amatorun Dunyasi ekibi olarak Kuştepespor takımına verimli bir hazırlık evresi diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.