HAZIRLIK MAÇLARI

14 Temmuz 2016 Perşembe

Küçükçekmece’de Yaz Eğlencesi Başlıyor.

Küçükçekmece’de Yaz Eğlencesi Başlıyor.
Küçükçekmece Belediyesi, ilçede 10 Mahalle’de 10 farklı okul bahçesine kurduğu portatif yüzme havuzlarında Küçükçekmeceli çocuklara yüzme öğrenme imkanı sunuyor.


Spor alanındaki faaliyetlerine her geçen gün yenisini ekleyen Küçükçekmece Belediyesi, Küçükçekmece ilçesi gençlerini sportif zenginliği teneffüs edebilecekleri tesislerde buluşturuyor.

514 yaş arası çocukların sokaklardan edinilebilecek zararlı alışkanlıklardan korunmalarına yardımcı olmak, fiziksel ve ruhsal yönden gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla çocuklara özel portatif havuzlar hazırlayan Küçükçekmece Belediyesi,514 Yaşa arası çocukların ücretsiz ve hijyen şartlarına uygun havuzlarda uzman eğitmenler eşliğinde yüzme dersi almasına da olanak sağlıyor.

Havuzlar ve Kayıt Noktaları

İstasyon MahallesiToki Ertuğrul Gazi İlkokulu

Mehmet Akif Mahallesi Tahsin Banguoğlu İlkokulu

Yarımburgaz Mahallesi Altınşehir ilkokulu

Atatürk MahallesiZühtüye Şenyuva İlkokulu

İnönü Mahallesi İnönü Ortaokulu

Söğütlüçeşme Mahallesi Söğütlüçeşme İlkokulu

Cumhuriyet Mahallesi Halide Edip Adıvar İlkokulu

Kartaltepe Mahallesi Kartaltepe Ortaokulu

Fevzi Çakmak MahallesiFevzi Çakmak İlkokulu

Halkalı Merkez Mahallesi Şehit Er Müslüm Zengin İlkokulu

Yaz aylarında hem serinlemek hem de sportif faaliyetlerle meşgul olmak isteyenler; portatif havuzlara kayıtlarını yaptırabilirler

5-14 Yaş Ücretsiz Kayıtlar 18 Temmuz-11 Eylül Tarihleri arasında sürecek etkinliğe başvurmak için gereken evraklar: 1 adet fotoğraf, Nüfus cüzdanı fotokopisi. Veli izin belgesiHiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.