HAZIRLIK MAÇLARI

1 Temmuz 2016 Cuma

Kadırgaspor Altyapı Sorumlusu Orhan Peynir“KADIRGASPOR’DAN AYRILMAM”

Kadırgaspor Altyapı Sorumlusu Orhan Peynir “KADIRGASPOR’DAN AYRILMAM”
Yeni sezon öncesi kulüplerdeki transfer çalışmaları son hızla devam ederken, Kadırgaspor Altyapı Sorumlusu Orhan Peynir’in kendisine gelen teklifleri elinin tersiyle ittiği öğrenildi.

Tecrübeli çalıştırıcının bir çok kulübün kendisine cazip kontrat teklifleri sunmasına rağmen Kadırgaspor’da mutlu olduğunu, Kadırgaspor’dan ayrılmak istemediğini, kovulmadığı sürece de burada görevinin başında olduğunu ifade ettiği öğrenildi. Son olarak önceki gün bir kulübün Peynir’e içinde cazip şartların olduğu bir sözleşme önerdiği, ‘Bırak Kadırga’yı bize gel’ dediği, ancak tecrübeli çalıştırıcının da bu teklifi hiç düşünmeden reddettiği, cevap olarak da “Kadırga’dan ayrılmam” ifadesini kullandığı bildirildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.