HAZIRLIK MAÇLARI

1 Temmuz 2016 Cuma

İŞTE KOCAELİ BİRLİKSPOR'UN TALİPLİSİ

İŞTE KOCAELİ BİRLİKSPOR'UN TALİPLİSİ
Satılığa çıkartılan 2. Lig temsilcisine İstanbul Beylikdüzü talip oldu. Bilindiği gibi 2. Lig'de mücadele veren Kocaeli Birlikspor geçtiğimiz günlerde satılığa çıkarılmıştı. Takım için bir çok talipli teklifini Birlikspor yönetimine ulaştırmıştı.
Öte yandan edindiğimiz bilgilere göre; Kocaeli Birlikspor'u satın almak için bir kulüp ön plana çıktı. Süper Amatör Lig'de bulunan İstanbul Beylikdüzüspor'un yönetimi, Birlikspor'u almak için talip oldu. Beylikdüzüspor yönetiminin talipliler arasında en yüksek teklifi verdiği öğrenildi. Ayrıca bu akşam satışla ilgili sonuca varılması bekleniyor.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.