HAZIRLIK MAÇLARI

11 Temmuz 2016 Pazartesi

İstanbul Balkanspor, Volkan Saygılı'ya Emanet

İstanbul Balkanspor, Volkan Saygılı'ya Emanet
Küçükçekmece amatör Lig takımlarından olan İstanbul Balkanspor 2016-2017 Futbol sezonu antrenörlüğü için deneyimli hoca Volkan Saygılı ile anlaştı.

Geçtiğimiz futbol sezonunda mavi beyazlı takımı çalıştıran Fikret Durak ile yolları
ayıran Küçükçekmece temsilcisi yeni futbol sezonunda daha önce Eyüpspor takımında hocalık yapan Volkan Saygılı ile anlaşmaya vardı.


Kulüp Lokallinde gerçekleşen imza törenine Kulüp Başkanı Rıdvan Vatansever, As Başkan Tamer Arsalan, yöneticilerden kemal Avcı, Bekir Karaağaç ve Ferhat Öztürk'de imza törenine katıldılar.

İstanbul Balkanspor Kulüp Başkanı Rıdvan Vatansever, Geçtiğimiz futbol sezonunda bildiğiniz gibi Fikret Durak hoca ile çalıştık lig maçlarının bitmesi ile birlikte karışlıklı görüşme yaparak hizmetleri için teşekkür ettik ve yollarımızı ayırdık.

Yeni Futbol sezonu için 78 Hoca ile görüşmeler yaptık ince eleyip sık dokuduk ve
sonunda gerek kişiliği, gerekse proje ve profesyonel kariyeri ve çalışmaları ile bizim Balkanspor aile yapımıza misyonumuza ve vizyonumuza en uygun kişinin Volkan Saygılı'nın olduğuna yönetim kurulu olarak karar verdik. Yeni hocamız Volkan Saygılı ve kulübümüze hayırlı olmasın diliyorum. Yönetim ve teknik ekip olarak el ele vererek hem kulübümüze hem de Türk futboluna yeni yetenekler kazandırmak için el birliği ve gönül birliği yaparak hizmet edeceğiz dedi.

Mavi Beyazlı kulübün yeni Teknik Direktörü Volkan Saygılı, İstanbul Balkanspor’da çok iyi bir aile ortamı gördüm aile ortamın olduğu yerde birlik beraberlik ve başarı gelir. Çok iyi bir arkadaşım ve dostum olan Murat Yılmaz arkadaşımın vasıtası ile İstanbul Balkanspor ile tanışmış oldu.

Kulüp Başkanımız Rıdvan Vatansevere ve yöneticiler ile bir araya geldik bir görüşme yaptık onlar düşündüklerini bende plan ve projelerimiz ortaya koyarak görüşmeler yaptık bu görüşmeler sonunda işte bugünde imzamızı atarak anlaşmış oldum.

İstanbul Balkanspor Kulübüne ve kendime hayırlı olmasın diliyorum el ele vererek güzel şeyler yapacağımıza inanıyorum inandığım içinde buradayım dedi.


Volkan Saygılı kimdir?

Futbola Bakırköy Yücespor kulübünde futbola başlayan İstanbulspor, İstanbul Özel İdare, Nişantaşı, Tepecikspor gibi kulüplerde 13 yıl profesyonel kariyeri olan tecrübeli hoca Şenol Güneş, Adnan Dinçer, Ziya Doğan, Mehmet Ekşi ve Ercan Ötünçtemur gibi değerli Teknik Direktörler ile çalışma şansı oldu.

İstanbul Bilim Üniversitesinde 3 yıl Futbol ve Futsal takımlarının sorumlu Teknik
Direktörü olarak görev yaptı. UEFA A Lisanslı olan tecrübeli hoca 2014-2015, 2015-2016 Futbol sezonlarında Eyüpspor da Gençlik Gelişim sorumlusu ve aynı zamanda U15 ve U 17 Takımlarında teknik sorumlusu olarak görev aldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.