HAZIRLIK MAÇLARI

11 Temmuz 2016 Pazartesi

İSTANBUL BAFRASPOR SEVENLERİYLE BULUŞUYOR.

İSTANBUL BAFRASPOR SEVENLERİYLE BULUŞUYOR.
15 Temmuz Cuma akşamı İstanbul Bafra Spor Kulübü ve Bafra Dernekler Federasyonu'nca düzenlenecek "Şampiyon İstanbul Bafra Spor Sahaya İniyor" gecesinin tüm hazırlıkları tamamlandı. 


İSTANBUL BAFRASPOR SEVENLERİYLE BULUŞUYOR.
İstanbul Süper Amatör Kümede mücadele edecek olan İstanbul Bafra Spor Kulübü, İstanbul'da yaşayan Samsunluların tek spor kulübü olarak kurulduğu 1990 yılından bu yana 427 lisanlı sporcusu ile 9 ayrı yaş kategorisinde şampiyonluklara koşuyor. Bu sezon yaşanan şampiyonlukta büyük pay sahibi olan Başkan Fatih Demir "Bizler yeni yönetimimizle İstanbul Süper Amatör Küme'ye yükselme başarısını gösterdik. Bu yılda hedefimiz olan Süper Amatör lig şampiyonluğu için yeni sezonda yıllarca İstanbul Spor formasını giymiş olan, Baframızın gururu genç Teknik Direktör Gökhan Demir ile anlaştık. Transferlerimizi Teknik direktörümüzün verdiği raporlar doğrultusunda 14 futbolcu ile lige damgasını vuracak ve adından sıkça söz ettirecek bir takım oluşturduk. Bizler keyifie seyredilecek maçlar ve attıkları gollerle takımı şampiyonluğa taşıyacak futbolcularımızla mutlu sona ulaşmak istiyoruz." dedi.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.