HAZIRLIK MAÇLARI

15 Temmuz 2016 Cuma

İREM ZEHRA KARABABA DÜNYA 4.OLDU

İREM ZEHRA KARABABA DÜNYA 4.OLDU
Kendisini 2020 Olimpiyat Oyunlarına hazırlayan İrem Zehra Karababa, Milli Forma ile ilk heyecanını Trabzon'da yaşadı. Paşabahçe İlkokulunda okurken öğretmeni ve antrenörü Uğur Özdemir tarafından keşfedilen Karababa, başarı basamaklarını teker teker çıkmaya başladı.

Türkiye Atletizm Federasyonu Temsilcileri tarafından geleceğin yeteneği olarak gösterilen Karababa, düzenli olarak 2020 Olimpiyat Oyunları Hazırlık kamplarına davet edilmeye başladı.
Yüksek Atlama Branşında son derece başarılı bir performans çizen Karababa, hayalindeki bir basamağı da Milli Formayı giyerek ve Türkiye adına kazandığımadalya ile aşmış oldu. Trabzon'da gerçekleşen ve 11-18 Temmuz tarihleri arasında büyük heyecan ve çekişmeye sahne olan Gymnasiade-Okullararası Dünya Şampiyonasında piste çıkan İrem Zehra Karababa yaptığı atlayış ile kendi kategorisinde Okullararası Dünya dördüncüsü unvanını kazandı. Yüksek Atlamada 7 ülkeden toplam 10 sporcu yarıştı. Karababa halen Antrenörü Uğur Özdemir'in de yıllardır görev yaptığı Beşiktaş Atletizm Takımının Lisanslı bir sporcusu konumunda.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.