HAZIRLIK MAÇLARI

11 Temmuz 2016 Pazartesi

İBRAHİM YILDIZ ;MÜHÜR BENDE

İBRAHİM YILDIZ ;MÜHÜR BENDE 
Yaptığı kongreyle Gaziosmanpaşaspor başkanı olduğunu ilan eden İbrahim Yıldız, Ömer Güler başkanlığındaki yönetimin yasal olmadığını iddia ederek yapılan transferlerinde geçersiz olduğunu belirtti. 

Türkiye Futbol Federasyonunda imza yetkisinin kendisinde olduğunu söyleyen Yıldız, Ömer Güler’e güvenmediğini bu nedenle kulübü kendisine teslim etmeyeceğini belirterek Güler,dışında seçilecek bir başkana destek olacağını söyledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.