HAZIRLIK MAÇLARI

5 Temmuz 2016 Salı

Harmantepe Spor Kulübü^'nden Bayram Sürprizi

Harmantepe Spor Kulübü'nden  Bayram Sürprizi.
Harmantepe Spor kulübü Yönetim Kurulu alt yapı sporcularına sürpriz yaptı. Bayram öncesi LC WAİKİKİ ile anlaşan Harmantepe Spor Kulübü yöneticileri verdikleri hediye çekleri ile alt yapı sporcularını sevindirdi.

Geçen sene yapılan kongre spnrasında yenilenen Harmantepe Spor Kulübü yönetimi bir yışı tamamladı. Bu bir yıl içinde birçok sosyal projeye imza atan ve mahalle sakinleri ve öğrencilerle sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştiren HArmantepe Spor Kulübü yönetimi son olarak RAmazan Bayramı'nda ekonomik durumu düşük alt yapı sporcularına verdikleri LC WAİKİKİ hediye çekleri ile çocukların bayram öncesi bir başka bayram yaşamsını sağladı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.