HAZIRLIK MAÇLARI

5 Temmuz 2016 Salı

Gürpınar İle Kamuran Gazi'nin Yolları Ayrıldı.

Gürpınar İle Kamuran Gazi'nin Yolları Ayrıldı.
Gürpınar Yönetiminin yeni sezonda da tecrübeli Teknik Direktör Kamuran Gazi ile çalışacağını düşündüğü sırada Gazi'den şok istifa kararı geldi.

Yönetimin yeni sezon için anlaşma sağladığı kurt çalıştırıcı Kamuran Gazi’nin görevi bıraktığı kaydedildi. Gazi’nin ayrılma kararı almasına rağmen yönetime bugüne kadar arkasında durduğu için teşekkür ettiği bildirildi. Gürpınar’daki görevini bırakan Gazi’nin ciddi teklifler aldığı, en kısa süre içinde de bu teklifleri değerlendirerek geleceğine yön vereceği ifade edildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.