HAZIRLIK MAÇLARI

1 Temmuz 2016 Cuma

Genç Teknik Direktör Ünal Özbey, Başakşehir İle Devam Dedi

Genç Teknik Direktör Ünal Özbey, Başakşehir İle Devam Dedi
Genç yaşına rağmen yaptığı başarılı çalışmalar ile bir çok kulübün talip olduğu Teknik Direktör Ünal Özbey yeni sezonda da Başakşehir'de görev yapacak.
Bu sezon Başakşehir alt yapısında 3 yaş kategorisinde Türkiye Şampyonası'na giderek orada önemli başarılara imza atan Özbey "Yeni sezonda da Başakşehir'de görev alacağım. Burada çok karakterli bir sporcu grubuna sahibim. Burada daha yapacak işlerim olduğuna inanıyorum. Bu sezon geçtiğimiz sezona göre üzerine daha iyi şeyler ekleyeceğiz." dedi.

1 yorum :

Adsız dedi ki...

Hocanımin başarılarının devamını diliyorum Rabbim mahcup etmesin inş..

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.