HAZIRLIK MAÇLARI

15 Temmuz 2016 Cuma

Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası'nın 2. Gününde Gol Sağanağı Artarak Devam Etti.

Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası'nın 2. Gününde Gol Sağanağı Artarak Devam Etti.
Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası 2. günü İstanbul gruplarında oynanan 6 müsabaka ile devam etti. Dün Fatih Vatan Spor maçına çıkmayan Silivri Alibey Spor bugün oynayacağı 1453 Maltepe Gençlik maçına da gelmeyerek ikinci kez sahadan hükmen mağlubiyetle ayrıldı. Günün diğer müsabakalarında ise adeta gol sağanağı vardı. Gün içinde oynanan toplam 5 karşılaşmada fileler 41 kez havalandı.
Günün en farklı galibiyetini Sarıyer Belediye karşısında  Galatasaray 16-0 lık skorla alırken, 2 gün boyunca oynanan müsabakalar sonunda tek berabere biten karşılaşma Kireçburnu ile Sultanbeyli Mevlana arasında gerçekleşti.

Günün toplu sonuçları ise şöyle;

İSTANBUL 1. GRUP
Galatasaray AŞ - Sarıyer Belediyespor 16-0
Bakırköy Gençlik - Yeni Levent Konaklar 4-0
Beşiktaş AŞ (BAY)

İSTANBUL 2. GRUP
Sultanbeyli Mevlana İ.O. - Kireçburnu 2-2
1453 Maltepe Gençlik - Silivri Alibey 9-0 (Hükmen)
Fatih Vatan Spor (BAY)

İSTANBUL 3. GRUP
Dudullu spor - Bakırköy Zara  13-0
Kemer FK - Akdeniz Nurçelik 3-1

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.