HAZIRLIK MAÇLARI

15 Temmuz 2016 Cuma

Galatasaray Farklı Başladı.

Sarıyer 2. Karşılaşmadan da Eli Boş Döndü.
Galatasaray Farklı Başladı.
GALATASARAY AŞ : 16 - SARIYER BELEDİYESPOR : 0
Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası İstanbul 1. grupta yer alan Galatasaray, bu grubun 5 takımdan oluşması sebebi ile ilk günü bay olarak geçmişti. İkinci gün müsabakalarında Beşiktaş Belediyesi Çilekli Tesislerinde Sarıyer Belediye Spor ile karşılaşan Galatasaray sahadan farklı bir skorla ayrılmayı başardı. 

Karşılaşmada rakip fileleri 16 kez havalandıran Galatasaray da goller sadece 5 isinden geldi. İrem Eren 7 gol atarak yıldızlaşırken, onu 3'er golle Rukiye Çiçek ve Rumeysa Dursun takip etti. Aytun Sancar 2 gol. İlayda Uğur ise 1 gol buldu. 

STAD : Beşiktaş Belediyesi Çilekli Tesisleri
HAKEMLER : Murat Toraman, Ömer Kibiroğlu, Oğuz Kaan Işık
SAHA KOMİSERİ : Mustafa Sarı

GALATASARAY AŞ : Cansu Başkan, Burçak Erdoğan, Aze Sude Sayan, Zeynep Nisa Üner, İlayda Uğur, Demet Ocak, Altun Sancar, Rukiye Çiçek, Rumeysa Dursun, Berdan Bozkurt, İrem Eren
YEDEKLER :  Ceyda Karagözoğlu, Sena Sema Çelik, Dilara Yılmaz, Damla Karakuş, Elif Özkan, Şilan Aykaç
TEKNİK SORUMLU : Hasan Kodal / Selin Saygılı

SARIYER BELEDİYESPOR :aylin Patlankaya, Büşra Vermez, Sedanur Çakır, Gülsüm Dilara Zengin, Çağla Çapar, Busenaz Bakır, Hamide Yılmaz, Sema Baydur, Melek Yılmaz, Hasret Çoban
YEDEKLER : Sanem Nur Çiftçi
TEKNİK SORUMLU : Samim Pekçiçek / Didem İskender

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.