HAZIRLIK MAÇLARI

28 Temmuz 2016 Perşembe

Feriköy Stadyumunun çehresi değişiyorSüper Amatör Lig  temsilcilerimizden Köklü Feriköyspor takımının müsabakalarını oynadığı Stadyum baştan aşağıya yenileniyor.
Yıllarca Türk Futboluna sayısız sporcu yetiştiren Feriköyspor takımının yenilenen Stadyumunun yirmi gün içerisinde bitirilmesi bekleniyor.


Yenilenecek olan zemin sonrasında daha zevkli müsabakalar izlenmesi bekleniyor.Yenileme çalışmaları tüm hızıyla devam ederken son derece kaliteli bir zemin oluşması için en ince detaylara bile görevlilerin dikkat ettiğini gözlemledik.


Oynanmaya hazır hale geldiği zaman sporseverlerin hayranlığını kazanacak olan Stadyumun yeni hali Feriköy taraftarları ve spor camiası tarafından merakla bekleniyor.


Amatorun Dunyasiekibi olarak bu güzel çalışmaya emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.