HAZIRLIK MAÇLARI

1 Temmuz 2016 Cuma

Egemen Ukiş Ortaköy Spor'da

Egemen Ukiş Ortaköy Spor'da
Ortaköy Spor daha önce de formasını giyen ve bu forma altında şampiyonluk yaşayan tecrübeli kaleci Egemen Ukiş'i kadrosuna kattı.

Geride bıraktığımız sezonda Selimiye ile lige başlayan ve ara transfer döneminde Çınarcık Belediye Spor'a transferi gerçekleşen tecrübeli kaleci, bu sezon Ortaköy Spor'un kalesini koruyacak. 
Tecrübeli kaleci daha önce de Bostanvıspor, Kocaeli Spor, Nazilli Belediyespor, Çekmeköyspor, Feriköy, Levent, İdealtepe, Haliç, 1923 Esenkeny, Başıbüyükspor ve ÇApaspor formalarını giymişti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.