HAZIRLIK MAÇLARI

16 Temmuz 2016 Cumartesi

Dudullu Farkını Gösterdi.

Dudullu Farkını Gösterdi.
DUDULLU : 13 BAKIRKÖY ZARA : 0
KAdın liglerinin başarılı kulüplerinden Dudullu Spor Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası grup maçlarında da farkını ortaya koydu.


Bakırköy Zara, Akdeniz Nurçelik ve Kemer FK ile İstanbul 3. grupta şampiyonluk mücadelesi veren Dudullu Spor oynadığı ilk 2 müsabaka sonrasında rakip fileleri 20 kez havalandırırken kalesinde sadece 1 gol gördü.
2. gün maçları kapsamında Bakırköy temsilcisi Ara Spor ile karşılaşan Dudullu Spor sahadan 13-0 galibiyetle ayrılmayı başarırken gollerin büyük kısmını ilk yarıda attı. Doğa Selen Sancar karşılaşmada hot trick yaptı. Diğer goller ise Funda Avcı (2), Melisa Demir (2), Ece Tütüncü, Elif Duman İremnur Dayanak, Melisa Nisa Zengin ve Marziye Ergün'den geldi. Bir golü de topu çıkarmak isterken Özge Aydere kendi kalesine kaydetti.

Stad : Beşiktaş Belediyesi Çilekli Tesisleri
Hakemler : Ömer Kibiroğlu, Murat Toraman, Oğuz Kaan Işık
Saha Komiseri Mustafa Sarı
DUDULLUSPOR : Ceren Başarslan, Buse Çavdar, Sevda Açıkgöz, Gamze Şehriban Polatcan, Marziye Ergün, Fatmagül Demirtaş, Funda Avcı, Elif duman, Doğa Selen Sancar, Melisa Demir, Ece Tütüncü
YEDEKLER : Aysun Çakar, Gamze Oduncu, Deniz Yeşilyaprak, Melisa Nisa Zengin, Ebru Kuruoğşu, İremnur Dayanak, Ece as
TEKNİK SORUMLU : Ekram TAslak / Şule Özcan

BAKIRKÖY ZARA : Şükran Akalan, Filiz Vızvız, Selma Kabalan, Gamze Çzyalı, Diğdem Çilek, Özge akdere, Maide Sena Kırkılıoğlu, Gönül Ecem Candemir, Güllüsan Yavuz, Sema Kabaran
TEKNİK SORUMLU : Sebahattin Dönmez / Merve Tırtır
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.