HAZIRLIK MAÇLARI

21 Temmuz 2016 Perşembe

ÇELİKTEPE TOP BAŞI YAPTI....


Geçen sezon Süper Amatör Küme'nin flaş ekibi Çeliktepe yeni sezonda takımda revizyona giderek daha da genç bir ekiple yine adından söz ettireceğe benziyor.Birçok oyuncusunun transfer olduğu gözlenen Çeliktepe'de Başkan Hasan Cevahiroğlu ve yöneticilerin yanında, teknik direktör Ahmet Bülent Özsoy ve Tayfettin Uzunkaya yönetiminde ilk antremanını gerçekleştirdi.Biz de yeni sezonun Çeliktepe için hayırlı olmasını dileriz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.