HAZIRLIK MAÇLARI

8 Temmuz 2016 Cuma

Başın Sağolsun Onur KarabaşSpor Toto Süper Lig hakemlerinden Onur Karabaş'ın babası Necdet Karabaş, Ankara'da kaldığı otelin 5. katındaki balkondan düşerek hayatını kaybetti. 
Balıkesirspor'un eski yöneticilerinden olan Necdet Karabaş'ın intihar mı ettiği, aşağı mı itildiği, yoksa kazaen mi düştüğü araştırılıyor.
Olay, bugün saat 01.30 sıralarında, Ankara Kavaklıdere'deki bir otelde meydana geldi. Otelin 5. katındaki kiraladığı odada kalan Necdet Karabaş, gece yarısı otelin önünde ölü bulundu. Çağrılan sağlık ekipleri, yaptıkları kontrolde, Necdet Karabaş'ın yüksekten düşme sonucu hayatını kaybettiğini belirlendi.Spor Toto Süper Lig hakemlerinden Onur Karabaş'ın babası olan ve bir dönemBalıkesirspor'un profesyonel şube sorumluluğu görevini de yürüten Necdet Karabaş'ın ölümüyle ilgili soruşturma başlatıldı. Karabaş'ın kaldığı otel odasında "ölümümden kimse sorumlu değildir" yazılı bir not bıraktığı iddia edildi.
Necdet Karabaş’ın twitter hesabından 6 Şubat tarihinde paylaştığı "Ruhun ritim tutmadığı zaman, beden detonedir" şeklindeki tweet ise dikkati çekti.

İntihar mı ettiği, aşağı mı itildiği, yoksa kazaen mi düştüğü araştırılan Karabaş'ın ölümüyle ilgili sır perdesi adli tıptaki inceleme ve soruşturmanın derinleşmesiyle netlik kazanacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.