HAZIRLIK MAÇLARI

15 Temmuz 2016 Cuma

Bakırköy Gençlik de Keyifler Yerinde

Bakırköy Gençlik de Keyifler Yerinde.
Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası 2. gününde 2. galibiyetini alan Bakırköy Gençlik Spor zor sınavlar için hazırlanıyor. Şampiyonanın ilk gününde Sarıyer Belediyesi SK ile karşılaşan Bakırköy Gençlik bu karşılaşmadan 2-0 galibiyetle ayrılmayı başarmıştı. 2. günü müsabakalarında Yeni Levent Konaklar ile Çilekli Tesislerinde karşı karşıya gelen Bakırköy temsilcisi, bu müsabakadan da 4-0 gibi net bir skorla ayrılarak zorlu Beşiktaş ve Galatasaray maçlarını beklemeye başladı.


Bakırköy Gençlik, Yeni Levent Konaklar karşısında her iki yarıda bulduğu 2'şer golle 4-0 galibiyetle ayrılmayı başardı. Bakırköy'ün golleri ilk yarıda Gamze Diktaş ve Nagihan Yılmaz'dan gelirken, ikinci yarıda Zeynep Korkmaz ve Tuğba Kırca gollere isimlerini yazdırdılar.


STAD : Beşiktaş Belediyesi Çilekli Tesisleri
HAKEMLER : Oğuz Kaan Işık, Murat Toraman, Ömer Kibiroğlu
BAKIRKÖY GENÇLİK : Ezgi Oral, Ayşenur Tekeş, Nurgül Başar, Rabi Karlıoğlu, Sevda ağralı, Zilan Demir, Nilüfer İşbilir, Gamze Diktaş, Tuğba Kırca,Zeynep Korkmaz, Nagihan Yılmaz
YEDEKLER : Beyza Nur Yıldırım, İlknur Bektaş, Narin Yağmur Özen, Ezgi Hastarla
TEKNİK SORUMLU : Orhan Bıçakçıoğlu

UENİ LEVENT KONAKLAR : Ceren arpat, Gizem Yazıcı, aysel Zehra Çimen, Rabia Tarhan, Şule Şeker, Buse Nur Canadan, Elif Kudatku, Sibel Çiçek, Merve Arslan, Esma Beyza Gülkan, Sinem Çelenk
YEDEKLER :  Yasemin Şahin, Şevval Ayşe Kadal
TEKNİK SORUMLU : Cihan Yeşiltaş / Seda Dülgar
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.