HAZIRLIK MAÇLARI

12 Temmuz 2016 Salı

Avcılar Yeşilkent'in Teknik Patronu Ümit Yeşilyurt.

Avcılar Yeşilkent'in Teknik Patronu Ümit Yeşilyurt.
Geçtiğimiz sezon çok önemli bir başarıya imza atarak 2. Amatör lig'de şampiyon olan Avcılar temsilcisi, yeni sezonda ilk defa mücadele edeceği 1. Amatör ligde takımı tecrübeli bir isme teslim etti.
Teknik Direktör olarak Ümit Yeşilyurt ile anlaşan Yeşilkent yönetimi " Ümit Hoca bölgemizin tanınan sevilen ve tecrübesine güvenilen isimlerden birisidir. Bizde yönetim olarak yeni sezonda ligi bilen bir hoca ile çalışmak istedik. Her iki taraf içinde hayırlı olmasını diliyoruz." dedi.
Ümit Yeşilyurt daha önce görev yaptığı takımlar sırası ile şöyle; Esenyurt, Esenyurt Örnek İdman Yurdu spor, Yeşilesenyurt, Esenyurt Gümüşhanespor, Esenyurt İncirtepespor ve Esenyurtspor 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.