HAZIRLIK MAÇLARI

1 Temmuz 2016 Cuma

Avcılar Belediyespor'un Teknik Patronu Tekin Öcal

Avcılar Belediyespor'un Teknik Patronu Tekin Öcal
İstanbul Süper Amatör lig ekiplerinden Avcılar Belediyespor, yeni sezonda takımı Tekin Öcal'a teslim etti.


Deneyimli Teknik Direktör, bugün yönetim kurulunun tam kadro olarak hazır bulunduğu bir törenle kendisini sezon sonuna kadar sarı siyahlı formaya bağlayan imzayı attı.
Tekin Öcal .imza sonrası yaptığı açıklamada "Avcılar'lı oşmaktan çok mutluyum. Bu görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacağım." dedi.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.