HAZIRLIK MAÇLARI

4 Temmuz 2016 Pazartesi

Ataşehir Çamoluk, Ahmet Yurtsever İle Yola Devam Dedi

Ataşehir Çamoluk, Ahmet Yurtsever İle Yola Devam Dedi.
Bu sezon Süper Amatör Ligde ligi şampiyon olarak tamamlayan ve önümnüzdeki dönem BAL'da mücadele edecek olan Ataşehir Çamoluk, tecrübeli Teknik Direktör Ahmet Yurtsever i,le yola devam kararı aldı.

2016-17 sezonunda Bölgesel Amatör ligde mücadele edecek olan Ataşehir Çamolukspor takımın Sal liginde şampiyon olmasın da büyük katkısı olan Teknik Sorumlu Ahmet Yurtsever ile sözleşme yeniledi.
Başkan Ekrem Köse ile görüşen Teknik sorumlu Ahmet Yurtsever her konuda anlaşarak 1 sezon daha Ataşehir Çamolukspor takımında görev yapacak.
Teknik direktör Ahmet Yurtsever'in yardımcılığını İlhan Karakaya’nın yapacağı belirtildi ,
Ataşehir Çamoluk spor kulübü başkanı Ekrem Köse 2016-17 sezonunda Bal'da Teknik kadromuzu  güçlendirmek amacıyla Ahmet Yurtsever hocamızın yanına İlhan Karakaya hocayı verdik, iki hocamız ile da anlaşarak Karşılıklı olarak imzaları attık, hayırlı uğurlu olsun dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.