HAZIRLIK MAÇLARI

1 Temmuz 2016 Cuma

Altın Eldiven Mesut Güneş, Şile Yıldız Spor'da

Altın Eldiven Mesut Güneş, Şile Yıldız Spor'da.
İstanbul liglerinin önemli file bekçilerinden Mesut Gümüş son 3 sezonda imza attığı başarılarla adeta göz kamaştırıyor. 
Son 3 sezonda formasını giydiği Çengelköy Futbol Yatırımları AŞ, Alemdağ ve Ataşehir ÇAmoluk takımlarının Süper Amatör Ligden BAL'a çıkmasında önemli pay sahibi sporculardan biri olan Mesut Güneş, yeni sezonda Şile Yıldız Spor'da da aynı başarıyı tekrarlamak istiyor.

Tecrübeli file bekçisine herkesin merak ettiği soruyu sorduk. 3 sezondur İstanbul Süper Amatör Ligde formasını giydiğin takımlar bir üst lige çıkma başarısı göseriyor. Ancak sen tekrar Süper Amatör Lige dönüyorsun. Özel bir sebebi mi var?
Güneş"Teşekkür ederim. Evet aslında her süper amatör topçusunun hayali, şampiyon takımla BAL'da devam etmek. Ancak benim iş koşullarım deplasmanlı lig için uygun değil. Bu sebeple son 3 sezonda yeni bir takımla lige başlıyorum. Şampiyonluğa oynayan takımlarda forma giymek ayrıca daha heyecan verici oluyor. Son ana kadar en üst düzeyde performansla kalıyorsunuz."

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.