HAZIRLIK MAÇLARI

26 Temmuz 2016 Salı

AfyonSandıklıspor hız kesmiyorBu sezon 3.Lig hedefi ile kurulan AfyonSandıklıspor takımı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
Teknik Direktör Sait Taş Amatorun Dunyasi ekibine çarpıcı açıklamalarda bulundu.Bu sezon Başkanımız ve yönetim kurulumuz sağolsun kadromuza katmak istediğimiz tüm sporcuları bir bir transfer etti.

Çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.Kaliteli ve karakterli bir kadro oluşturduk.Alışma sürecini kolay atlatıp hazırlık müsabakalarında takımın istediğimiz ivmeyi yakalamasını arzu ediyoruz.

Bu sezon taraftarlarımıza ve camiamıza izlerken keyif alacakları bir takımı sahaya sürmek için gece gündüz çalışıyoruz.Amatorun Dunyasi ekibi olarak Afyon Sandıklı takımına başarılı bir hazırlk evresi diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.