HAZIRLIK MAÇLARI

9 Haziran 2016 Perşembe

ZeytinburnuÖztrabzonlular transferde bombayı patlattıBölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden ZeytinburnuÖztrabzonlular takımı Tekirdağspor takımının başarılı orta saha oyuncusu 1993 doğumlu

Emirhan Küre'yi renklerine bağladı.
Bu önemli transferin her iki taraf için h
ayırlı olmasını diliyoruz.
Başarlı sporcu Fenerbahçe altyapısından yetişmiş olup Bölgesel Lig takımlarından Dikilitaş ve Çerkezköy takımlarında forma giymiştir.Tekirdağspor takımıyla profesyonelliğe adım atan Emirhan Küre bu yapılan anlaşma ile kendisini ZeytinburnuÖztrabzonlular yapan imzayı atmıştır.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.