HAZIRLIK MAÇLARI

30 Haziran 2016 Perşembe

YÜCE SPOR'DA TAŞTAN SESLERİ

YÜCE SPOR'DA TAŞTAN SESLERİ
İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Yücespor’da teknik direktörlük konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor.

Yeni sezon öncesi Ayhan Uşar’la yolları ayıran Bakırköy temsilcisinde Akın Taştan’ın adım adım teknik direktörlük koltuğuna yaklaştığı belirtildi. Geçtiğimiz sezon Ankara ilinde görev yapan Taştan konusunda bir hafta içinde sıcak gelişmelerin yaşanabileceği ifade edildi. Yücespor Genel Kaptanı Emre Öngün konuyla ilgili bir açıklama yaparak görüşmelerin sürdüğünü söyledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.