HAZIRLIK MAÇLARI

2 Haziran 2016 Perşembe

Yeşilova Esnafspor Kulüp Başkanı Ahmet Ulaş "Hedefimizi her zaman ortaya koymuşuzdur."


Yeşilova Esnafspor Kulüp Başkanı Ahmet Ulaş "Hedefimizi her zaman ortaya koymuşuzdur."
Yeşilova Esnafspor Kulüp Başkanı Ahmet Ulaş, Başkan vekili Salih Yetik ve Genel kaptan Yılmaz Ak kulüp binasında önümüzdeki sezon değerlendirmesi için bir araya geldiler.

İstanbul Süper Amatör lig takımlarından olan Yeşilova Esnafspor yönetimi 2016-2017 sezonunda güçlü ve kaliteli takım oluşturmak için şimdiden kolları sıvadı.
Yeşilova Esnafspor Kulüp Başkanı Ahmet Ulaş Bu yılda başarı hedefimizi ortaya koymak suretiyle iyi bir transfer yapacaklarını ahlaklı, disiplinli futbolcularımızla kolej havası içerisinde bir takım oluşturmayı amaçlıyoruz. Tabi ki başarı hedefimizdir. Şampiyon olma hedefimizi her zaman ortaya koymuşuzdur.


Başkan vekili Salih Yetik de yeni sezon için öncelikle 15 gün içinde yeni Teknik Direktör'ü belirleyeceğiz yeni hocamızda belli olduktan sonra yeni sezon için çalışmalara hız vereceğiz inşallah çok daha üst noktalarda şampiyonluğa oynayan bir takım olacağız.Kulüp olarak amacımız, gençlerimizi spora yönlendirerek önlerini açmak, futbol branşında büyük takımlara ve Türk sporuna faydalı sporcular yetiştirmektir.İnşallah bu dönem de böyle olacaktır.

Genel kaptan Yılmaz Ak, Hedefimiz her zaman ki gibi şampiyon olmak ve Bölgesel Amatör Ligi'ne takımızı çıkarmak. Bütçemize göre hareket elip, ayağımızı yorganımıza göre uzatıyoruz. Yönetim olarak yeni sezon için çok iyi gençlerden oluşan bir takım kurmak olacaktır bu gençlerin yanına 3,4 tane abilik yapacak tercübeli oyuncular takviye yaparak İnşallah bu sezon şampiyon olarak bir üst lige yükseleceğiz diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.