HAZIRLIK MAÇLARI

29 Haziran 2016 Çarşamba

Yeşilova Esnafspor kampı Nevşehir'de

Yeşilova Esnafspor kampı Nevşehir'de
İstanbul Süper Amatör lig takımlarından olan Yeşilova Esnafspor yeni sezon hazırlıkları için Başkan Vekili Salih Yetik, Futbol Şubesi sorumlusu Yılmaz Ak ve çiçeği burnunda Teknik Direktör Eren Ak dan oluşan kafile geçen yıl kamp yaptığı Kırklareli’nde incelmelerde bulundu. Kırklareli, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüyle bir görüşme gerçekleştiren yeşil beyazlı heyet Demirköy Tesislerinde inceleme yaptı. yapılan incelemelerde kalacakları otelin uygun olmaması dolaysıyla vaz geçtiler.


Sezon açılışı 28 Ağustos da Yeni sezonun ilk çalışmalarına 15 Temmuz’da başlayacak olan Küçükçekmece temsilcisi ikinci etap olan kamp çalışması için Başkan Vekili Salih Yetik, Futbol Şubesi sorumlusu Yılmaz Ak ve çiçeği burnunda Teknik Direktör Eren Ak’dan oluşan ekip g Nevşehire giderek burada incelmeler yaptıktan sonra kamp yapılmasına uygun olacağına karar kıldılar.


Yeşilova Esnafspor Başkan Vekili Salih Yetik, yaptığı açıklamasında geçtiğimiz hafta sonu da yeni sezon hazırlıklarını yapmak için Kırklareli Demirköy Tesisleri incelemeler de bulunduk ancak kalacağımız otelin koşulları uygun olmaması dolaysıyla vaz geçtik. Bunun üzerine teknik ekibimiz ile birlikte Nevşehir Kapadokya da incelemeler yaparak 19-26 Ağustos tarihilerinde Gold Yıldırım otel de kampımızı yaptıktan sonra 28 Ağustos da 2016-2017 Futbol sezonu açılışı gerçekleştirecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.