HAZIRLIK MAÇLARI

30 Haziran 2016 Perşembe

Yeşilova Esnafspor altyapısı emin ellerde.

Yeşilova Esnafspor altyapısı emin ellerde.
İstanbul Süper Amatör lig takımlarından Yeşilova Esnafspor, altyapısında yeni
yapılanmaya giderek altyapının başına deneyimli ve tecrübeli isim olan Murat
Aslanyavrusu ile anlaşmaya vardı.

Küçükçekmece ilçesinin Süper Amatör Ligde mücadele eden Yeşilova Esnafspor
altyapının başına tecrübeli teknik adam Murat Aslanyavrusu’nu getirildi.
Altyapılarda bütün kategorilerde lige girecek olan Yeşilova Esnafspor’da yönetim takımın başına Martin sporda başarılara imza atan tecrübeli hoca Murat Aslanyavrusu’nu getirdi.Başlayacak lig öncesinde takımın başına gelen tecrübeli hoca yaptığı açıklamasında, Yeşilova Esnafspor’un gelecek hedefleri var, Altyapı olarak öncelikli hedeflerimizin başında A takıma oyuncu yetiştirmek geliyor. Bunun için elimden gelenin en iyisini genç kardeşlerime sunacağım” dedi.

Murat Aslanyavrusu kimdir?
1963 Mardin Doğumlu Mardin spor, Küçükköyspor, Kızıltepe Fıratspor, Mardin 1947 Sağlık spor ve son olaraktan 1903 Mardin spor takımlarında teknik Direktörlük görevi yaptı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.