HAZIRLIK MAÇLARI

5 Haziran 2016 Pazar

Yeşilova Esnaf Genç Teknik Direktör Eren Ak İle Anlaştı.

Yeşilova Esnaf Genç Teknik Direktör Eren Ak İle Anlaştı.
Küçük Çekmece Yeşilova Esnaf hem süper hem de BAL tecrübesi olan Teknik Direktör Eren Ak ile anlaştı. 
İstanbul Süper Amatör ligin köklü takımlarından Küçükçekmece Yeşilova Esnaf hem BAL, hemde Süper Amatör ligde tecrübeli ve başarılı bir isim olan Eren Ak ile anlaştı.
İFA Spor'da 4 yıldır hem süper amatör lig hemde Bölgesel Amatör Ligde Oğuz Karakaya ile Teknik direktörlük görevini üstlenen ve İFA'nın şampiyonluk ve başarılarında pay sahibi olan Eren Ak, yeni sezonda bir başka Küçükçekmece temsilcisi Yeşilova Esnaf ile bu başarıları tekrarlamak istiyor.Son 4 yıldır gerek Süper Amatör ve gerekse Bölgesel amatör ligde başarılı bir döneme imza atan Eren Ak, yeni sezon için Yeşilova Esnaf yönetimi ile bir program hazırladıklarını ve bu program doğrultusunda hedeflerine yürüyeceklerini söyledi. 
Ak "İlk hedefimiz Süper Amatör Lig'de kalıcı olmak. Yönetim ile bir araya gelerek takımın geleceğini planlamak için projeler ürettik. Kalıcı başarı bir anda gelen bir şey değil. Bu sebeple ilk hedef Süper Amatör de kalıcı olmak ve projeleri hayata geçirerek ilerisi için doğru olan planlamaları hayata geçirmek. Zaman içinde Küçükçekmece Yeşilova Esnaf Spor'u daha üst yerlere taşıyacağımıza inanıyoruz. Yönetimde bu konuda tam desteğini veriyor ve çalışmalarımızı buna göre planlıyoruz. "dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.