HAZIRLIK MAÇLARI

20 Haziran 2016 Pazartesi

Yeni Ufukspor Kongresi cenazeden dolayı ertelendi

Yeni Ufukspor Kongresi cenazeden dolayı ertelendi.
Küçükçekmece İlçesinin köklü kulüpleriden olan Yeni Ufukspor hafta sonu Gerçekleştirilmesi gereken kongre cenazeden dolayı ertelendi.

Önümüzdeki Futbol sezonuna güçlü bir yönetim kurmak için kongreye giden Yeni Ufukspor kulübü bu hafta sonu gerçekleştirilmesi gereken kongre mahalle esnaflarından birinin vefat etmesi ve çoğunluk toplanamaması nedeni ile 26 Haziran Pazar gününe ertelendi.

Gerçekleşmesi beklenen kongreye Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk ve yönetim kurulu, İstanbul Malatyaspor kulüp Başkanı Turgut Öztürk'ün de katıldığı kongre mahale esnafı ve kulüp üyesinin vefatı nedeni ile yapılamadı.


Yeni Ufukspor kulüp Başkanı Nusret Öksüz yaptığı açıklmasında, Mahalle esnaflarından bir arkadaşımızın vefat etmesi dolaysıyla kongre üyelerimiz cenazeye katılımlarından dolayı hem çoğunluk toplanamadı hem de cenaze olması dolaysıyla 26 Haziran Pazar gününe tahinde yapılacaktır dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.