HAZIRLIK MAÇLARI

3 Haziran 2016 Cuma

Yatağanspor dış transferde Sökespor'dan kaleci Erman Balaban'ı kadrosuna kattı.

Yatağanspor dış transferde Sökespor'dan kaleci Erman Balaban'ı kadrosuna kattı.
Bölgesel Amatör Lig (BAL)'ın yeni ekibi Yatağanspor kaleyi sağlama aldı.Yeni sezonda BAL'da mücadele edecek olan Yatağanspor'da kurmaylar, teknik heyetin raporu doğrultusunda iç ve dış transfer çalışmalarına devam ederken, son olarak dış transferde geçen sezon BAL 10.grupta sezonu 2.sırada bitiren Sökespor'dan kaleci Erman Balaban'ı kadrosuna kattı.

Geçen sezon Sökespor forması ile müthiş bir performas gösteren ve 24 maçın 23'ün de 90 dakika, 2.haftada Ödemişspor karşılaşmasında 30 dakika, toplamda 2100 dakika sahada kalan 30 yaşındaki tecrübeli eldiven; Menemen Belediyespor, Manisaspor, Foça Bağarasıspor, Foça Belediyespor, Çiğli Belediyespor, Kütahya Sera Şekerspor, Didim Belediyespor ve Sökespor formalarını Türkiye kupasında 1, 3.Lig'de 8 ve BAL'da 74 kez giydi.
Yatağanspor Asbaşkanı Cavit Demircioğlu,"Erman kardeşimiz ile iyi bir transfere imza attık. BAL'da tecrübesi bulunan bir isim.Takımımıza katkı sağlayacağından şüphemiz yok. Yatağanımıza hayırlı olsun. Transfer komitemiz yoğun bir çalışma içerisinde ve önemli oyuncuları takımımıza kazandırdık. Yeni sezonda bu lige renk katacağız"dedi.
SERVET SARUN

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.