HAZIRLIK MAÇLARI

28 Haziran 2016 Salı

Yatağanspor dış transferde Mehmet Çelen'i kadrosuna kattı.

Yatağanspor dış transferde Mehmet Çelen'i kadrosuna kattı.
Bölgesel Amatör Lig (BAL)'ın yeni ekibi Muğla temsilcisi Yatağanspor, transferde hız kesmiyor. Yeni sezonda BAL'da mücadele edecek olan Yatağanspor'da kurmaylar, teknik heyetin raporu doğrultusunda iç ve dış transfer çalışmalarına devam ediyor.
Yatağanspor'lu kurmaylar son olarak dış transferde Manisa Büyükşehir Belediyespor alt yapısında yetişen ve geçen sezon BAL ekibi Horozköyspor formasını 21 kez giyerek 2 gole imza atan, her iki kanat ve hücun hattında oynayan 20 yaşındaki genç oyuncu Mehmet Çelen'i kadrosuna kattı.
SERVET SARUN

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.