HAZIRLIK MAÇLARI

5 Haziran 2016 Pazar

U14 İlçe Karmaları Finallerinin Maç Saatleri Değişti

U14 İlçe Karmaları Finallerinin Maç Saatleri Değişti
İASKF'nun bu sene Turgay Şeren adına düzenlediği U14 ilçe karmaları final müsabakası, bugün (5 Haziran Pazar) Bakırköy 1.nolu sahada Sultangazi ve Güngören karması arasında Saat 19:30'da oynanacaktı.

Saha çevresinde bulunan miting alanında bugün (Pazar) düzenlenecek olan HDP mitingi sebebi ile İstanbul Valiliği bugün bölgede gerçekleşecek tüm etkinlikleri güvenlik gerekçesi ile iptal etti.
U14 İlçe Karmaları finali Yarın (6 Haziran Pazartesi)
Bakırköy 1. nolu saha
3.lük Müsabakası Saat: 16:30
Şampiyonluk Maçı Saat:  18:00

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.