HAZIRLIK MAÇLARI

30 Haziran 2016 Perşembe

Sultanmuratspor Camiası geleneksel İftar Yemeğinde Buluştu.

Sultanmuratspor Camiası geleneksel İftar Yemeğinde Buluştu.
Küçükçekmece İlçesinin köklü Kulüplerinden Sultanmuratspor Kulüp Başkanı Hasan Gümüşdağ Kulüp üyelerine iftar yemeği verdi.


Sultanmuratspor Kulüp Lokalinde düzenlenen iftar yemeğine, Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpler Derneği Başkan Vekili Seyit Bel,Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpler Derneği Genel Sekreteri Recep Kelment,Beşiktaş kongre üyesi Yılmaz Canpolat,GDM Tekstil Genel Müd.Mehmet Aydın,Rumeli Sanatcısı Ramazan Günay, Sultan Murat Mahallesi Muhtarı Faruk Demir,Kulüp Üyeleri, Yöneticiler ve Kulübe destek verenler iftar yemeğine katıldılar.


Gümüşdağ'dan teşekkür!
Sultanmuratspor Kulüp Başkanı Hasan Gümüşdağ, iftar yemeği sonrası yaptığı konuşmada tüm davetlilere katılımlarından ötürü teşekkür etti. Gümüşdağ, “Yeni sezon tüm kulüplere hayırlı ve uğurlu olsun. Yeni sezonunda genç bir ekiple amatör ruhla burada centilmence mücadele vereceğiz. Hedef ligde kalıcı olup genç futbolcuları yetişmesini sağlayıp genç arkadaşlarımızı profesyonel takımlara vermektir. Bizlere destek veren Küçükçekmece Belediye Temel Karadeniz ve Kulüpler Birliği Başkanı Seymen Gençtürk’e ve ekibine yürekten teşekkür eder sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

HABER : Yılmaz AKTEPE

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.