HAZIRLIK MAÇLARI

23 Haziran 2016 Perşembe

Sultangazispor'da CAHİT ALAETTİN ÇEPELOĞLU DönemiBölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden Sultangazispor takımında CahitAlaettinÇepeloğlu dönemi resmen başladı.
Daha evvelde Sultangazispor takımını çalıştıran tecrübeli çalıştırıcı camianın ve taraftarların beklentilerini biliyoruz.Bu doğrultuda iyi ve kaliteli bir ekip oluşturacağız.Lige bomba gibi girecek bir takım yaratacağız.Tecrübeli çalıştırıcılığını yardımcılığını Mustafa Akagündüz'ün yapacağı belirtildi.Amatorun Dunyasi ekibi olarak bu anlaşmanın her iki taraf için hayırlı olmasını diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.