HAZIRLIK MAÇLARI

20 Haziran 2016 Pazartesi

Sultangazispor transfere flaş bir isim ile başladıBölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden Sultangazispor takımı transfer dönemindeki sessizliğini bozdu ve gündem değiştirecek transferle startı verdi.
Geçtiğimiz sezonlarda da Sultangazispor kalesini başarıyla koruyan 1989 doğumlu İlkay Yazıcı bundan böyle Sultangazispor formasını Özellikle terletecek.


Birçok takımın transfer listesini süsleyen İlkay Yazıcı geçtiğimiz sezon Alemdağ ve Soma takımlarında gösterdiği başarılı performanslarla dikkatleri çekmişti.Amatorun Dunyasi ekibi olarak bu transferin her iki taraf için hayırlı olmasını diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.